رامین میرزادگان کیست؟

موقعیت زندگی در کشوری مانند کانادا موقعیتی ست طلایی که شرط دستیابی به آن طی کردن دقیق و اصولی این مسیر پر پیچ و خم است. هزارن هزار نفر در سرتاسر دنیا مایل به زندگی در کانادا هستند. بخش زیادی از جامعه مهاجرین به کانادا را ایرانیان تشکیل می دهد. اوضاع فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی در ایران افراد را بر این داشته تا با مهاجرت به کشوری چون کانادا آینده ای درخشان برای خود و خانواده شان در شرایطی پایدار رقم بزنند.

با این حال مهاجرت به کانادا قوانین سختگیرانه و پیچیده ای دارد. همین قوانین سختگیرانه در بسیاری از مواقع جلوی پای متقاضیان سنگ اندازی می کند. افراد زیادی سالانه برای مهاجرت به کانادا و اخذ ویزای این کشور اقدام می کنند اما با درهای بسته برخورد می کنند. یاری گرفتن از کارشناسان مهاجرتی خبره و کار بلد می تواند تمام موانع را به بهترین شکل ممکن از پیش پای شما بردارد.

رامین میرزادگان یکی از برترین مشاوران مهاجرتی کانادا می باشد که سابقه ای درخشان در این حوزه دارد. ایشان با بهره مندی از دانش حقوقی بالا در این حیطه و با شناخت و آگاهی دقیق از موانع این مسیر بهترین و مناسب ترین روش مهاجرت را برای شما اتخاذ خواهند کرد. روشی که بهترین نتیجه از آن حاصل شود و بی شک شما را در بهترین مسیر برای اخذ اقامت کانادا هدایت خواهد کرد. ایشان با فعالیت تخصصی روی پرونده های اقامتی تعداد زیادی از ایرانیان، تجربه ای کارآمد در این زمینه دارند و به با آگاهی از جدیدترین و به روزترین قوانین مهاجرت به کانادا چالش های این مسیر را برای شما هموار خواهند کرد.

قوانین مهاجرت کانادا هر چند ماه یک بار دستخوش تغییرات می شوند بنابراین افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند باید از این قوانین آگاهی داشته باشند و اقدامات مهاجرت خود را در راستای قوانین جدید شکل دهند. این موضوع می تواند برای عامه مردم امری دشوار و چالشی باشد چرا که سر درآوردن از قوانین مهاجرت کار هر کسی نیست و تنها وکلا و مشاورین مهاجرتی خبره می توانند این قوانین را بشناسند. به همین دلیل است که توصیه می کنیم برای امر مهاجرت و طی کردن پروسه دشوار اخذ ویزا با رامین میرزادگان که بهترین مشاور مهاجرتی در جامعه ایرانیان ساکن کانادا شناخته می شود تماس حاصل نمایید.

عمده افراد برای اخذ ویزای کانادا سراغ دوستان و آشنایانی می روند که توانسته اند این مسیر را با موفقیت طی کنند. طبیعتا این افراد توانسته اند با یاری گرفتن از یک مشاور مهاجرتی خبره سختی های این مسیر را هموار سازند. چنانچه شما هم بدین منظور از آشنایان و دوستان تان که در کانادا اقامت دارند پرس و جو کنید بی شک نام رامین میرزادگان به گوش تان خواهد خورد. رزومه کاری قوی و حرفه ای ایشان در امر مشاوره مهاجرت بهترین گوته برای اعتبارسنجی کیفیت کارشان است. بنابراین توصیه می کنیم که شما هم این فرصت طلایی را از دست ندهید و با سپردن پروسه مهاجرتی خود به دست ایشان شانس تان را برای اخذ اقامت کانادا ارتقا دهید.

سابقه کاری رامین میرزادگان

اولین و مهمترین رکن در یافتن مشاور مهاجرت به کانادا یافتن فردی ست که دارای تجربه کاری درخشان و رزومه ای پر بار باشد. بی شک یک رزومه قوی می تواند یک سند و مدرک محکم و قابل استناد برای کاربلد بودن یک مشاور باشد. مشاوری که توانسته باشد در دوره کاری خود رزومه ای درخشان در اخذ اقامت افراد مختلف را ثبت کند یقینا مشاوری حرفه ای و خوش سابقه محسوب می شود و سپردن پروسه اخذ ویزا به این مشاور بی شک یکی از برگ برنده های شما در مسیر اخذ اقامت کانادا خواهد بود.

رامین میرزادگان به عنوان یک Regulated Canadian Immigration Consultant با تجربه کاری قوی و رزومه ای پر بار آماده کمک به شما در اخذ اقامت کانادا می باشد. ایشان بیش از 25 سال سابقه درخشان در امر مشاوره مهاجرت را دارا می باشند و در طی این سال ها متقاضیان زیادی را با رویای همیشگی شان روبرو کرده اند. پرونده های موفقیت آمیز ایشان خود گواه تجربه، مهارت و دانش بی نظیر ایشان در امر مهاجرت می باشد. ایشان با داشتن روابط بین المللی قوی، آشنایی با جدیدترین قوانین مهاجرت، تسلط کامل به روش های مهاجرت به کانادا، آشنایی با شیوه های افزایش امتیاز جهت بالا بردن شانس اقامت و همچنین بهره مندی از دیسیپلین کاری حرفه ای از صفر تا صد این مسیر همراه شما خواهند بود.

برای جلوگیری از هدر رفتن سرمایه، وقت و انرژی توصیه می کنیم که حتما از مشاورین حرفه ای برای امر مهاجرت کمک بگیرید. رامین میرزادگان با عضویت در شورای قانون ‌گذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) دارای مجوز فعالیت رسمی به عنوان مشاور مهاجرتی در کانادا بوده و بدین واسطه صفر تا صد مسیر مهاجرتی شما در چارچوب های قوانین کانادا طی خواهد شد. عضویت در انجمن مشاوران مهاجرت به کانادا که به اختصار به آن CSIC خم گفته می شود و عنوان اصلی آن Canadian Society of Immigration Consultants است، از دیگر نقاط درخشش در سابقه کاری رامین میرزادگان می باشد. به واسطه عضویت در این انجمن که یک انجمن مستقل است، صلاحیت مشاورین مهاجرتی در کانادا به اثبات می رسد. لازمه عضویت در این انجمن طی کردن دوره های تخصصی مشاوره مهاجرت و قبولی در آزمون Full Membership است. نظارت دقیق بر فعالیت های مشاورین عضو این انجمن متقاضیان مهاجرت به کانادا را از بابت قانونی بودن فعالیت های مشاورین آسوده خاطر نموده است. این نهاد در واقع نهادی ست که تا قبل از روی کار آمدن ICCRC فعالیت حرفه ای مشاورین را تایید می کرد.

دارا بودن کد فعالیت در کانادا، عضویت در انجمن حرفه ای مهاجران کانادا یا همان CAPIC و تحصیلات در کالج CDI، عضویت در انجمن مشاوران مهاجرت به کانادا و عضویت در شورای قانون ‌گذاری مهاجرت کانادا در کنار 25 سال سابقه درخشان در این کشور در امر مهاجرت گوشه ای از سابقه کاری رامین میرزادگان می باشد. اعضای شورای تنظیم مقررات ICCRC از آیین نامه های دقیق این انجمن پیروی می کنند و مسئولیت رسیدگی به پرونده های مهاجرتی را به عهده دارند. چنانچه قصد داشته باشید از طریق خرید املاک و مستغلات برای اقامت در کانادا اقدام کنید می توانید از رامین میرزادگان به عنوان یکی از مهمترین مهره های اصلی این صنعت در جامعه ایرانی کانادا کمک بخواهید چرا که ایشان بیش از بیست سال سابقه عضویت در کارگزاری املاک و مستغلات انتاریو را دارا بوده و عضو رسمی انجمن املاک تورنتو TRREB می باشند.

یکی از نکات مهم کمک گرفتن از مشاورین مهاجرت قانونی برای اخذ اقامت کانادا طی کردن شیوه های قانونی برای اقامت در این کشور است. شما به هیچ عنوان از طریق روش های غیر قانونی هدایت نخواهید شد و تمام مسیر را در چارچوب قوانین کشور کانادا طی خواهید کرد. داشتن رفتار صادقانه، تجربه و رزومه کاری قوی، موفقیت های درخشان در امر اخذ اقامت و دریافت هزینه معقول با توجه به شرایط مالی و فشارهای شدید اقتصادی بخش کوچکی از ویژگی های مشاوره مهاجرت با رامین میرزادگان است. دریافت اطلاعات جامع در خصوص شیوه های مهاجرتی، شرایط کاری، شرایط تحصیلی، سرمایه لازم برای راه اندازی کسب و کار و یا راه اندازی استارتاپ در کانادا همگی از جمله مواردی است که می تواند شما را در این پروسه به آگاهی کافی برساند. بی شک موفقیت شما در این زمینه می تواند موفقیتی بزرگ و پر افتخار برای ما نیز باشد.

شرایط مهاجرت به کانادا با رامین میرزادگان 

همه ما به خوبی به این موضوع واقفیم که شرایط مهاجرت به کانادا و اخذ ویزای این کشور با شرایطی که در ده یا بیست سال گذشته برقرار بود فرق کرده است. قوانین اقامت در کانادا هر چند ماه یکبار تغییر می کنند و اگر بخواهیم در این باره صادق باشیم باید بگوییم که این قوانین هر بار سخت تر و پیچیده تر می شوند. بنابراین افرادی که قصد اقامت در کانادا را دارند و می خواهند برای همیشه در این کشور ساکن شوند باید هفت خان رستم را طی کنند. عدم آگاهی از شرایط اقامت، شرایط تحصیلی، میزان سرمایه لازم، شرایط و سوابق کاری و چندین و چند پارامتر دیگر در این میان موجب شده تا عده زیادی از آرزوی دور و درازشان دست بکشند و یا هر بار در طی کردن این مسیر با درهای بسته مواجه شوند.

به همین دلیل است که یاری گرفتن از یک مشاور مهاجرتی حرفه ای و کار بلد می تواند شما را چندین پله در این مسیر به سمت جلو هدایت کند. از مهمترین شرایط مهاجرت به کانادا با رامین میرزادگان  اطلاع پیدا کردن از جدیدترین قوانین و راه هایی برای طی کردن هر چه ساده تر این مسیر است. رامین میرزادگان با دانش و مهارتی که در حوزه مشاوره مهاجرتی دارا می باشد و با شناخت تمام روش های قانونی مهاجرت بهترین و تاثیرگذارترین روش را برای شما اتخاذ می نماید.

شیوه های مختلفی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد. از جمله این شیوه ها می توان به سرمایه گذاری، مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری، مهاجرت ورزشی، مهاجرت از طریق راه اندازی استارتاپ و راه اندازی کسب و کار، مهاجرت از طریق تولد فرزند و یا مهاجرت از طریق ازدواج اشاره کرد. هر کدام از شیوه های مهاجرتی نیازمند دارا بودن شرایط خاص خود می باشد. شیوه امتیاز دهی برای اخذ اقامت کانادا در هر کدام از این روش ها متفاوت می باشد. بنابراین باید قبل از هر چیز شناخت درستی از شرایط خود داشته باشید و بعد با توجه به این شرایط و جدیدترین قوانین وضع شده بهترین شیوه مهاجرت را اتخاذ کنید. این پروسه برای شما بسیار وقت گیر و دشوار خواهد بود به ویژه اگر از قانون سر درنیاورید. از جمله شرایط مهاجرت به کانادا با رامین میزادگان این است که شما با توجه به شرایط کاری، تحصیلی و خانوادگی تان طبق بهترین روش موفق به مهاجرت با بالاترین امتیاز ممکن خواهید شد.

از دیگر شرایط مهاجرت به کانادا با رامین میزادگان به دلیل عضویت ایشان در ICCRC این است که می توانید در زمان های لازم با اداره مهاجرت کانادا ارتباط برقرار نمایید و دسترسی به پرونده تان داشته باشید. طبیعتا این دسترسی برای مشاورینی که مجوز رسمی از ICCRC را نداشته باشند غیر قانونی خواهد بود. توجه داشته باشید که دریافت مشاوره از افرادی که دارای مدارک و درجات قانونی مشاوره مهاجرتی نیستند جرم محسوب می شود بنابراین هم شما و هم فرد مشاوره دهنده مجرم شناخته خواهید شد. بنابراین فریب قیمت های ارزان و یا وعده های توخالی مشاوین تقلبی را نخورید و قبل از هر چیز در مورد صحت مدارک مشاور مهاجرتی تان اطلاعات کسب کنید.

بی شک انتخاب مشاور خوبی می تواند آینده شما را تحت تاثیر قرار دهد. تصمیماتی که مشاور مهاجرتی برای روند مهاجرت شما اتخاذ می کند بی شک مسیر زندگی شما را تغییر خواهد داد بنابراین بسیار مهم است که این انتخاب با رضایت شما و طبق شرایط شما صورت گیرد. از مهمترین شرایط مهاجرت به کانادا با رامین میزادگان این است که تمام روند مهاجرت و تصمیمات اتخاذ شده در این مسیر طبق خواسته و نظرات شما صورت می پذیرد و بیشترین هماهنگی را با مسیر زندگی شما دارد.

مشاورینی که دارای اعتبار در کانون سیاست گذاری و نظارت به مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا هستند و فعالیت های مشاوره ای خود را در چارچوب قوانین کانادا صورت می دهند، افرادی متخصص و مورد اعتماد برای سپردن مسیر مهاجرتی می باشند با این حال این متخصصن نیز دارای برتری هایی در جامعه خود می باشند. رامین میرزادگان با بهره مندی از به روز ترین اطلاعات، صداقت کاری، همراهی و همکاری با شما در مسیر اخذ ویزا، شفاف سازی آینده سیر مهاجرتی، به کارگیری تکنیک های مختلف برای بالا بردن امتیازات و شانس شما جهت پیروزی در اخذ ویزا و همچنین اعمال درجه بالایی از حفظ محرمانگی اطلاعات خصوصی شما به عنوان یکی از قابل اعتمادترین و موفق ترین مشاورین مهاجرتی در کانادا شناخته می شود.

رامین میرزادگان مشاور مهاجرتی به کانادا 

بسیاری از افراد به دلیل داشتن شرایط خاص چون بیماری های خاص، سوابق کیفری، عدم تحصیلات دانشگاهی و یا داشتن شرایط خانوادگی پیچیده تصور می کنند که شانس آن ها برای اخذ اقامت کانادا صفر است و هیچ امیدی برای مهاجرت ندارند. این در حالی ست که بسیاری از این افراد با کمک گرفتن از مشاورین و متخصصین مهاجرتی حرفه ای توانسته اند این مسیر دشوار را با موفقیت طی کنند بنابراین آنچه که بیش از هر چیز دیگری در این مسیر اهمیت دارد تجربه و مهارت مشاور شماست.

رامین میرزادگان مشاور مهاجرتی به کانادا با اشراف به تمام قوانین مهاجرت و آشنایی کامل با قوانین کانادا بهترین و مناسب ترین شیوه را جهت اخذ اقامت شما انتخاب خواهد کرد. مهمترین نکته در طی شدن روند مهاجرت شما این است که مشاور شما دارای اشراف کامل به قوانین مهاجرت باشد و به خوبی این قوانین را برای متقاضیان شرح دهد بنابراین شما به طور کامل در جریان همه چیز قرار خواهید گرفت. عدم آگاهی از روند طی شدن پروسه مهاجرتی توسط متقاضیان یکی از چالش هایی ست که متقاضیان زیادی از بابت آن گله دارند. رامین میرزادگان مشاور مهاجرتی به کانادا  نه تنها شما را در پروسه قبل از مهاجرت بلکه در دوران بعد از مهاجرت نیز همراهی خواهند نمود.

از نکات مثبتی که همکاری با رامین میرزادگان مشاور مهاجرتی به کانادا برای شما به دنبال خواهد داشت این است که با توجه به شرایط اقتصادی و فشارهای مالی شدیدی که برقرار است نیاز به پرداخت حق الوکاله های گزاف و هنگفت نخواهید داشت و می توانید با هزینه ای معقول و منطقی روند مهاجرت را طی کنید. هزینه ای که شما بابت دریافت مشاوره پرداخت می کنید دقیقا مطابق با خدماتی ست که دریافت خواهید کرد. رامین میرزادگان مشاور مهاجرتی به کانادا این هزینه ها را قبل از دریافت مشاوره با شما در میان خواهد گذاشت تا از شرایط هزینه ای مطلع شوید و بعد اقدام به عقد قرارداد نمایید.

نکته مهمی که در بررسی پرونده های مهاجرتی وجود دارد زمانبندی خاصی ست که اداره مهاجرت کانادا تعیین می کند بنابراین نباید توقع داشته باشید که این مدت زمان کمتر از روال طبیعی به طول بینجامد. از طرفی این نوید را به شما می دهیم که با دریافت مشاوره از رامین میرزادگان مشاور مهاجرتی به کانادا می توانید خاطری آسوده داشته باشید که پرونده شما عاری از هر گونه نقص و اشتباهی که منجر به برگشت خوردن پرونده ها می شود، روال طبیعی خود را در اداره مهاجرت طی خواهد کرد. اشتباهات و نقایص پرونده ها از مهمترین دلایل طولانی شدن پروسه مهاجرت است چرا که پرونده متقاضیان زیادی به دلیل ناآگاهی از قوانین و مقررات و همچنین شرایط مهاجرت برگشت می خورد. بنابراین هزینه و وقت زیادی از آن ها هدر خواهد رفت. همکاری با رامین میرزادگان مشاور مهاجرتی به کانادا به هیچ عنوان این چالش ها را برای شما به دنبال نخواهد داشت.

رامین میرزادگان بهترین مشاور مهاجرتی به کانادا

شما می توانید قبل از همکاری با رامین میرزادگان بهترین مشاور مهاجرتی به کانادا، اقدام به بررسی رزومه کاری و حرفه ای قوی ایشان نمایید و علاوه بر این از طریق ایمیل و تماس با ایشان در ارتباط باشید تا تمام نقاط کوری که در ذهن دارید مرتفع گردد. بی شک این حق مسلم شماست که از انتخاب مشاور مهاجرتی راضی و مطمئن باشید. ما تمام شرایط را در مجموعه میرزادگان برای شما فراهم آورده ایم تا بتوانید فارغ از هر نگرانی و دغدغه با خیالی آسوده روند مهاجرت را زیر نظر زبده ترین مشاور مهاجرتی به کانادا طی کنید.

رامین میرزادگان بهترین مشاور مهاجرتی به کانادا با بررسی تمامی جوانب اعم از اهداف شما برای مهاجرت، میزان سرمایه ای که در اختیار دارید، سوابق تحصیلی تان، سوابق کاری و شرایط خانوادگی و حرفه ای تان بهترین راهکار را  برای مهاجرت ارائه خواهد داد. نکته مهم و مثبت در این زمینه این است که شما مطابق با اهدافی که در سر دارید می توانید بهترین مسیر را برگزینید و بدین ترتیب از اهداف تان نه تنها دور نخواهید شد بلکه نزدیک و نزدیک تر به آن ها نیز می شوید.

طبق قوانین حاکم در مجموعه میرزادگان این حق مسلم شماست که قبل از عقد قرارداد متن قرار داد را به دقت و به طور کامل مطالعه نمایید و در هر کجا که برایتان سوالی رخ داد پیرامون آن موضوع سوال خود را مطرح نمایید. شما با بهره مندی از خدمات مجموعه میرزادگان نه تنها قبل از مهاجرت بلکه بعد از مهاجرت نیز می توانید از خدمات و همراهی این مجموعه بهره مند شوید. نکته لازم به ذکر این است که شما در طی مشاوره مهاجرتی که دریافت می کنید آمادگی های لازم جهت مصاحبه با افسر اداره مهاجرت را نیز پیدا خواهید کرد. هر کدام از ایالت های کانادا دارای قوانین مخصوص به خود هستند بنابراین اگر قصد تحصیل و یا راه اندازی کسب و کار در هر کدام از ایالت ها را داشته باشید، می توانید مطابق با قوانین همان ایالت اقدامات قانونی را صورت دهید.

مهاجرت به کانادا از طریق کار با رامین میرزادگان

مهاجرت کاری به کانادا و برنامه ریزی برای اقامت دائم در این کشور یکی از بهترین راه هایی ست که مشاورین مهاجرتی توصیه می کنند. برای اینکه بتوانید در کانادا از طریق کار اقامت داشته باشید باید ویزای کاری دریافت کنید و بعد به مدت سه سال در این کشور کار کنید. هر سال نیز باید اقامت خود را تمدید نمایید و سپس برای اقامت دائم اقدام کنید. کشور کانادا هر ساله با ایجاد موقعیت های شغلی جدید پذیرای مهاجرین است و به فارغ التحصیلان رشته های دانشگاهی این امکان را می دهد تا وارد بازار کار شوند. از آنجایی که حجم شغل های ایجاد شده در کانادا بیش از متقاضیان شغل است بنابراین فضا برای اخذ ویزای کاری بسیار مطلوب می باشد. کافی ست از مشاورین حرفه ای و کار بلد برای اقامت کمک بگیرید. رشته های فنی مهندسی، رشته های پزشکی، داروسازی و وکالت و حوزه علوم انسانی در کانادا بازار کار بسیار خوبی دارند.

مهاجرت به کانادا از طریق کار با رامین میرزادگان با مشخص بودن هدف اصلی شما بسیار ساده خواهد شد. کافی ست اهداف شغلی تان را شفاف سازی کنید تا بهترین و مناسب ترین مسیر برای اقامت کاری شما در کانادا ترسیم گردد. رامین میرزادگان با سال ها سابقه درخشان در حوزه اخذ اقامت کاری برای مهاجرین ایرانی قادر است شرایط را برای شما نیز هموار سازد. کار در کانادا به پشتوانه اقتصاد قوی این کشور می تواند شرایط بسیار مطلوبی را برای آینده همسر و فرزندان شما نیز مهیا سازد. داشتن امنیت شغلی، پول کافی، اقامت دائم و شرایط ایده آل برای راه اندازی کسب و کار شخصی همگی از مزایای مهاجرت به کانادا از طریق کار با رامین میرزادگان می باشد.

با این حال اقامت در کانادا به واسطه ویزای کاری می تواند چالش های خود را داشته باشد که تنها با یاری گرفتن از یک مشاوری حرفه ای و کار بلد می توانید از پس آن ها برآیید. عدم تسلط به زبان انگلیسی، عدم آشنایی با زبان فرانسوی، عدم آشنایی با فرهنگ و استانداردهای کاری و همچنین نداشتن تخصص کافی در حد نیروهای کار کانادایی می تواند شرایط را کمی برای شما دشوار سازد. رامین میرزادگان با شناخت دقیق چالش ها و موانعی که در این مسیر پیش پای شما قرار دارد به شما کمک خواهد کرد تا بهترین مسیر را برای اقامت کاری انتخاب کنید.

با مهاجرت به کانادا از طریق کار با رامین میرزادگان می توانید از طریق جاب آفر، ثبت شرکت، کارآفرینی استانی، استارتاپ ویزا و یا اکسپرس اینتری اقدام کنید که شانس تان در هر کدام از این موارد می تواند متفاوت باشد چرا که اساسا سیستم های امتیازدهی با هم متفاوت است. به همین دلیل توصیه می کنیم به دلیل تنوع در روش های مختلف جهت اقامت از طریق کار و عدم آگاهی از سیستم های امتیازدهی و تاثیرگذاری فاکتورهای مختلف حتما از مشاوره تخصصی در این راستا بهره مند شوید تا بتوانید جای پی خود را در همان ابتدا محکم کنید.

مهاجرت کار به کانادا با رامین میرزادگان

نرخ پایین بیکاری در کانادا منجر به این شده تا افراد زیادی برای اقامت کاری اقدام کنند. ایالت هایی مانند بریتیش کلمبیا، کبک، مونیتوبا، ساسکاچوان و انتاریو دارای کمترین نرخ بیکاری و بیشترین میزان اشغال هستند بنابراین شما باید با شناخت ایالت های مناسب برای استخدام کاری در آن ها اقدام کنید. شما باید نیازهای هر بازار کاری را بشناسید و سپس از طریق بهترین روش اقدام کنید. همانطور که گفته شد یکی از بهترین روش ها جاب آفر می باشد.

در مهاجرت کار به کانادا با رامین میرزادگان شما با مزایای زیادی روبرو خواهید بود. از جمله این مزایا می توان به نرخ مالیات پایین، شرایط بهینه رفاهی و اجتماعی، سیستم حقوق منضبط و امنیت شغلی بالا اشاره کرد. طبیعتا برای افرادی که قصد دارند در شرایطی ایده آل یک مسیر شغلی خوش آینده را برای خود ترسیم کنند مهاجرت کاری به کانادا گزینه ای ایده آل خواهد بود.

مشاغل مورد نیاز در کانادا دارای چهار دسته مختلف O، A، B و C هستند که به ترتیب شامل مشاغل مدیریتی، مشاغل نیازمند به تحصیلات دانشگاهی، مشاغل نیازمند به مدرک فنی و مشاغل تجربی می شوند. بنابراین حتی اگر در حوزه ای دارای تحصیلات دانشگاهی هم نیستید می توانید برای مهاجرت کار به کانادا با رامین میرزادگان اقدام کنید و شانس تان را به شکلی بهینه افزایش دهید. کافی ست راه و چاه را بشناسید و بهترین مسیر را انتخاب کنید.

شما برای مهاجرت کار به کانادا با رامین میرزادگان نیازمند به مجوز کار در کانادا هستید. روش های مختلفی اعم از جاب آفر، روش خود اشتغالی و روش برنامه استانی برای اقامت کاری وجود دارد که بهترین آن ها جاب آفر است. با این حال ممکن است بسته به شرایط شخصی شما روش های دیگر برای شما مناسب باشد که به صلاحدید مشاور انتخاب می شوند.

اگر شما دارای تمکن مالی ایده آل هستید و می توانید به شخصه کسب و کاری راه اندازی کنید می توانید از طریق ویزای کاری خود اشتغالی اقدام کنید. با این حال اگر بخواهیم صادق باشیم شرایط این نوع ویزای کاری کمی دشوار است. شما باید از مهارت، تجربه و تخصص بالایی بهره مند باشید، دارای گواهی سلامت و عدم سو پیشینه باشید، تمکن مالی قابل قبولی داشته باشید و تمامی مدارک لازم را برای پذیری در دست داشته باشید. علاوه بر این ها مواردی دیگر چون شرایط خانوادگی، سن، تعداد فرزند، تحصیلات و سایر شرایط دیگر همچون سطح زبان و غیره نیز بررسی می شوند.

توصیه می کنیم برای اخذ ویزای کاری کانادا از طریق موثرترین روش حتما اقدام به مهاجرت کار به کانادا با رامین میرزادگان نمایید. ایشان با سال ها سابقه درخشان در حوزه اخذ ویزای کاری بدون شک بهترین مسیر را برای آینده کاری شما در این کشور ترسیم خواهند کرد.

مهاجرت ورزشی به کانادا با رامین میرزادگان

افرادی که از طریق مهاجرت ورزشی به کانادا با رامین میرزادگان برای اخذ اقامت کانادا اقدام می کنند موفق به دریافت کارت PR کانادا می شوند. ویزای ورزشی در واقع نوعی ویزای خوداشتغالی ورزشی است که اداره مهاجرت کانادا و دولت فدرال برای قهرمانان ورزشی، مربیان، مسئولان، داوران، مدیران و مدرسان ورزش در نظر گرفته اند. البته این را هم باید گفت که هر ورزشکاری قادر به اخذ اقامت ورزشی کانادا نیست و باید شرایط خاص خود را داشته باشد. به طور مثال بهره مندی از سابقه ورزشی حرفه ای از این موارد است. فرد باید در طی 5 سال گذشته حداقل 2 سال آن را به صورت حرفه ای ورزش تخصصی انجام داده باشد.

داشتن تسلط بر زبان های انگلیسی و فرانسوی، داشتن سابقه حرفه ای در ورزش، داشتن تحصیلات آکادمیک، داشتن شرایط سنی، انطباق پذیری با جامعه کانادا و یا تحصیل و اشتغال همسر در کانادا از جمله شرایط مطلوب برای اقامت ورزشی کانادا می باشد. در صورت دارا بودن شرایط می توانید برای مهاجرت ورزشی به کانادا با رامین میرزادگان اقدام کنید. بی شک اگر چالش هایی در این مسیر با شما همراه باشد با وجود مشاوره های تخصصی و حرفه ای رامین میرزادگان می توانید از پس تمامی آن ها برآیید.

سرمایه گذاری در کانادا با رامین میرزادگان

اگر دارای تمکن مالی خوبی هستید و می توانید از پس هزینه مورد نیاز برای سرمایه گذاری در کانادا بر آیید بی شک بهترین توصیه برای شما سرمایه گذاری در کانادا با رامین میرزادگان است. در این روش هیچ گونه نیازی به مدرک تحصیلی و سوابق تحصیلی ندارید و می توانید همراه خانواده تان اقامت دائم کانادا را کسب کنید. اقدام از طریق کبک کانادا بهترین گزینه سرمایه گذاری است. کارآفرینی فدرال و استانی، برنامه PNP، استارتاپ ویزا، Owner Operator و خود اشتغالی نیز راهی برای سرمایه گذاری در کانادا می باشد چرا که به نوعی در حال تزریق سرمایه به این کشور هستید.

بی شک دولت کانادا از تزریق شدن سرمایه به این کشور به هر طریقی استقبال می کند بنابراین در سرمایه گذاری در کانادا با رامین میرزادگان احتمال موفقیت شما بسیار بالا خواهد بود. اگر برنامه ریزی دقیق و اصولی در این باره داشته باشید یقینا می توانید نظر اداره مهاجرت را در این باره جلب کنید. از جمله بهترین روش های سرمایه گذاری در کانادا را می توان اقامت از طریق کارآفرینی در نیوبرانزویک دانست. این برنامه بهترین چاره برای آن دسته از افرادی ست که قبل از ورود به کانادا قصد اخذ اقامت دارند.

سرمایه گذاری در کانادا با رامین میرزادگان برای شما با تمام پیچ و خم ها و دشواری های مسیر یقینا ساده تر از آنچیزی خواهد بود که تصورش را می کردید. رامین میرزادگان با تخصص بالا در حوزه اخذ اقامت دائم ایرانیان می تواند نقش بهترین همراه و مشاور را برای شما در این مسیر ایفا کند. روش سرمایه گذاری برای اخذ اقامت کانادا روش پر هزینه و طولانی ست اما اگر سرمایه تان کافی باشد یقینا برد با شما خواهد بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *